Felhasználói eszközök

Eszközök a webhelyen


inf-lab-ukr-3

Különbségek

A kiválasztott változat és az aktuális verzió közötti különbségek a következők.

Összehasonlító nézet linkje

inf-lab-ukr-3 [2021/11/29 07:38]
beistvan létrehozva
inf-lab-ukr-3 [2021/11/29 08:38] (aktuális)
beistvan
Sor 1: Sor 1:
 +====== Лабораторна робота № 3 ======
 +==== Текстовий процесор: малюнки, колонки і ініціали ====
  
 +//**1. завдання.**// Наберіть і відформатуйте наступні **3** абзаци в папку //**Dokumentumok**// і збережіть з іменем **Familija_Imja_w03_1_specialnist.docx**! В першому абзаці застосуйте **ініціали**! Виділивши другий абзац, установіть **дві колонки**, але тільки після набору третього абзацу! 
 +Використовуючи **Автофігури** зі стрічки меню **Вставка** створіть фігури згідно взірця! Елементи прямокутного трикутника згрупуйте, потім зробіть з нього копію, після чого пропорційно уменшіть розмір копії!
 +
 +{{ :informatika:rajz1.png?nolink |}}
 +
 +//**2. завдання.**// Наберіть і сформатуйте наступні абзаци, починаючи з нової сторінки! З **ClipArt**-у вставте зображення, встановивши відповідне обтікання тексту по контуру фігурки (можна використати довільне зображення з **ClipArt**-у)! Використовуючи об'єкти **WordArt**, створіть обидві надписи! Замість тексту //"Взірець тексту"// ("//Saját szöveg//") запишіть свою **фамілію** та **ім'я**!
 +
 +{{ :informatika:rajz2.png?nolink |}}
 +
 +//**3. завдання.**// Створіть нижче приведені фігури з нової сторінки! Застосуйте **групування** та **копіювання** для створення **меншої** фігурки з **більшої**!
 +
 +{{ :informatika:rajz4.png?nolink |}}
 +
 +//**4. завдання.**// Відправте задачу в офіційний **Google Клас**! Додайте в кінці документу нижче приведений текст, з наступним змістом, підтверджуючим **самостійне** виконання завдань, замінивши текст "**Фамілія Ім'я**" своєю //фамілією// та //іменем//.
 +
 +>> Я, "//**Фамілія Ім'я**//", офіційно заявляю, що дана робота є моєю власною **самостійною роботою**, і я не обманюю викладача, який видав мені завдання, а також перевіряючого ці завдання в плані самостійної роботи.
 +>> Відправивши дану роботу я усвідомлюю, якщо я //не самостійно// виконав(ла) завдання, тоді викладач **має право відказати** в прийнятті завдань та **в зарахуванні** курсу.
inf-lab-ukr-3.txt · Utolsó módosítás: 2021/11/29 08:38 szerkesztette: beistvan