Felhasználói eszközök

Eszközök a webhelyen


inf-lab-ukr-6

Különbségek

A kiválasztott változat és az aktuális verzió közötti különbségek a következők.

Összehasonlító nézet linkje

inf-lab-ukr-6 [2021/11/29 07:43]
beistvan létrehozva
inf-lab-ukr-6 [2021/11/29 08:50] (aktuális)
beistvan
Sor 1: Sor 1:
 +====== Лабораторна робота № 6 ======
 +==== Табличний процесор: таблиці ====
  
 +//**1. завдання.**// Створіть на //аркуші// **Formázás1** електронної книги табличного процесора в папці //Dokumentumok// файл з іменем **Familija_Imja_e01_specialnist.xlsx**! Використайте **автоматичне заповнення**, **об'єднання комірок**, **вирівнювання вмісту комірок вертикально по центру**, змінюйте **ширину стовбчиків** та **висоту рядків**, де це потрібно! 
 +
 +{{ :informatika:ex_1_2.png?nolink |}}
 +
 +//**2. завдання.**// Діапазон **A1:G2** наберіть на //аркуші// **Formázás2**! Відформатуйте його згідно взірця!
 +
 +{{ :informatika:ex_1_3.png?nolink |}}
 +
 +//**3. завдання.**// На //аркуші// **Sakk** зформатуйте діапазон **A1:I9** так, як показано нижче! //**Зелені**// та //**червоні**// комірки форматуйте одним підходом, притримуючи клавішу **Ctrl** та виділяючи відповідні комірки лівою кнопкою миші!
 +
 +{{ :informatika:ex_1_4.png?nolink |}}
 +
 +//**4. завдання.**// На //аркуші// **Kör** заповніть формулою для обчислення //**довжини кола**// та //**площі круга**// відповідно комірки **B2** та **C2**, при умові, що радіус кола записаний у комірку **A2**! Ось формули для довідок: довжина кола: **2*pi*r**, площа круга: **pi*r^2**, де **pi=3,14**. Здійсніть також форматування комірок згідно взірця! 
 +
 +{{ :informatika:ex_1_5.png?nolink |}}
 +
 +//**5. завдання.**// Відправте задачу в офіційний **Google Клас**! Додайте в кінці документу нижче приведений текст, з наступним змістом, підтверджуючим **самостійне** виконання завдань, замінивши текст "**Фамілія Ім'я**" своєю //**фамілією**// та //**іменем**//.
 +
 +>> Я "//**Фамілія Ім'я**//", офіційно заявляю, що дана робота є моєю власною **самостійною роботою**, і я не обманюю викладача, який видав мені завдання, а також перевіряючого ці завдання в плані самостійної роботи.
 +>> Відправивши дану роботу я усвідомлюю, якщо я //не самостійно// виконав(ла) завдання, тоді викладач **має право відказати** в прийнятті завдань та **в зарахуванні** курсу.
inf-lab-ukr-6.txt · Utolsó módosítás: 2021/11/29 08:50 szerkesztette: beistvan