Felhasználói eszközök

Eszközök a webhelyen


inf-lab-uk-02

Лабораторна робота № 2

Текстовий процесор, форматування абзаців

1. завдання. Відкрийте наступний документ: (bekezdes.doc)!

  • В перший рядок запишіть свою Фамілію та Ім'я!
  • Збережіть його в папку Dokumentumok під іменем Familija_Imja_w02_specialnist.docx!
  • В меню Fájl через пункт Nyomtatás у вікні Oldalbeállítás налаштуйте параметри сторінки наступним чином:
    • Поля: нижнє: 3 см, верхнє: 2 cм, a праве та ліве: 2,5 cм. Розміщення: Álló (Книжна). Розмір паперу: A4.
  • Перший рядок абзацу відформатуйте так:
    • Заголовки: 14 пт, напівжирний, a пояснення: 10 пт, текст: 12 пт, a взірцеві рядки виділені зовтим

Для відповідних абзаців виконайте відповідні вирівнювання (Вирівнювання: наліво, по центру, направо, по ширині)!

2. завдання. У відповідних абзацах налаштуйте відступи (Відступи: перший абзац - зправа: 10 см, другий - зправа: 2 см і зліва: 2 см, третій - зліва: 5 см)!

3. завдання. У відповідних абзацах налаштуйте відступи перших рядків (Відступи першого рядка: перший абзац - виступ: 1,25 см, другий абзац - висячий: 1,25 см!

4. завдання. У абзацах налаштуйте відступи перед і після абзаців а також їхні міжрядкові інтервали (Для першого абзацу відступ після: 6 пт, для другого абзацу міжрядковий інтервал: 1,5 рядка, для третього абзацу відступ перед і після: 12 пт, для четвертого абзацу слово „adott” набрано більшим шрифтом, чим сам текст)!

5. завдання. У відповідних абзацах налаштуйте міжрядкові інтервали (одинарний, 1,5 рядки, подвійний, мінімум, точно, множник: 1,2)!

6. завдання. Відправте задачу в офіційний Google Клас! Додайте в кінці документу нижче приведений текст, з наступним змістом, підтверджуючим самостійне виконання завдань, замінивши текст „Фамілія Ім'я” своєю фамілією та іменем.

Я, „Фамілія Ім'я”, офіційно заявляю, що дана робота є моєю власною самостійною роботою, і я не обманюю викладача, який видав мені завдання, а також перевіряючого ці завдання в плані самостійної роботи.
Відправивши дану роботу я усвідомлюю, якщо я не самостійно виконав(ла) завдання, тоді викладач має право відказати в прийнятті завдань та в зарахуванні курсу.
inf-lab-uk-02.txt · Utolsó módosítás: 2020/09/15 11:11 szerkesztette: beistvan