Felhasználói eszközök

Eszközök a webhelyen


inf-lab-ukr-1

Лабораторна робота № 1

Текстовий процесор: форматування символів, форматування абзаців, обрамлення і заливка, списки

1.1. Форматування символів

1. завдання. В перший рядок запишіть своє ім'я і фамілію шрифтом Arial з розміром 12 пт, а потім натисніть Enter! Ввімкніть кнопку „Показати все”! Наберіть наступний текст та сформатуйте його, після чого збережіть його а папку Dokumentumok з іменем Familija_Imja_w01_specialnist.docx!

2. завдання. Відкрийте наступний документ: (bekezdes2.docx)!

  • В перший рядок запишіть свою Фамілію та Ім'я!
  • Збережіть його в папку Dokumentumok під іменем Familija_Imja_w02_specialnist.docx!
  • В меню Fájl через пункт Nyomtatás у вікні Oldalbeállítás налаштуйте параметри сторінки наступним чином:
    • Поля: нижнє: 3 см, верхнє: 2 cм, a праве та ліве: 2,5 cм. Розміщення: Álló (Книжна). Розмір паперу: A4.
  • Перший рядок абзацу відформатуйте так:
    • Заголовки: 14 пт, напівжирний, a пояснення: 10 пт, текст: 12 пт, a взірцеві рядки виділені зовтим

Для відповідних абзаців виконайте відповідні вирівнювання. (Вирівнювання: за лівим краєм, по центру, за правим краєм, за шириною)!

3. завдання. У відповідних абзацах налаштуйте відступи. (Відступи: перший абзац - зправа: 9 см, другий - зліва: 2 см, а зправа: 3 см і третій - зліва: 4 см)!

4. завдання. У відповідних абзацах налаштуйте відступи перших рядків. (Відступи першого рядка: перший абзац - виступ: 1,5 см, другий абзац - висячий: 1,5 см!

5. завдання. Для відповідного абзацу налаштуйте відступи перед абзацами та і після них (відступи і перед, і після: 12 пт; сірий фон означає виділення тексту)!

6. завдання. Для відповідного абзацу налаштуйте міжрядковий інтервал (міжрядковий інтервал: 1,5 рядки)!

7. завдання. У цьому абзаці слово „nagyobb” набрано більшим шрифтом, розмір якого 18 пт в він більший за розмір самого тексту)!

8. завдання. У відповідних абзацах налаштуйте міжрядкові інтервали (одинарний, 1,5 рядки, подвійний, мінімум, точно, множник: 1,3)!

1.3. Обрамлення і заливка, списки

9. завдання. Наберіть наступний текст в текстовому процесорі, зберігши його в папку Dokumentumok з іменем Familija_Imja_w03_specialnist.docx! При форматуванні використовуйте форматування символів, абзаців, обралення і заливку для тексту! Замість імені „Kelep Elek” запишіть свою фамілію та ім'я!

10. завдання. Розпочніть задачу з нової сторінки командою Beszúrás / Töréspont / Oldaltörés (чи комбінацією клівіш Ctrl+Enter)! Наберіть та відформатуйте наступний текст! Налаштування списку: символ списку - згідно взірця; позиція символу списку - відступ: 1,5 cм; позиція тексту - розиція табулятора та відступ: 2,4 cм.

11. завдання. Створіть наступний багаторівневий список!

12. завдання. Відправте задачу в офіційний Google Клас! Додайте в кінці документу нижче приведений текст, з наступним змістом, підтверджуючим самостійне виконання завдань, замінивши текст „Фамілія Ім'я” своєю фамілією та іменем.

Я, „Фамілія Ім'я”, офіційно заявляю, що дана робота є моєю власною самостійною роботою, і я не обманюю викладача, який видав мені завдання, а також перевіряючого ці завдання в плані самостійної роботи.
Відправивши дану роботу я усвідомлюю, якщо я не самостійно виконав(ла) завдання, тоді викладач має право відказати в прийнятті завдань та в зарахуванні курсу.
inf-lab-ukr-1.txt · Utolsó módosítás: 2021/09/10 11:53 szerkesztette: beistvan