Felhasználói eszközök

Eszközök a webhelyen


inf-lab-uk-02

Лабораторна робота № 2

Текстовий процесор: форматування абзаців

1. завдання. Відкрийте наступний документ: (bekezdes2.docx)!

  • В перший рядок запишіть свою Фамілію та Ім'я!
  • Збережіть його в папку Dokumentumok під іменем Familija_Imja_w02_specialnist.docx!
  • В меню Fájl через пункт Nyomtatás у вікні Oldalbeállítás налаштуйте параметри сторінки наступним чином:
    • Поля: нижнє: 3 см, верхнє: 2 cм, a праве та ліве: 2,5 cм. Розміщення: Álló (Книжна). Розмір паперу: A4.
  • Перший рядок абзацу відформатуйте так:
    • Заголовки: 14 пт, напівжирний, a пояснення: 10 пт, текст: 12 пт, a взірцеві рядки виділені зовтим

Для відповідних абзаців виконайте відповідні вирівнювання. (Вирівнювання: за лівим краєм, по центру, за правим краєм, за шириною)!

2. завдання. У відповідних абзацах налаштуйте відступи. (Відступи: перший абзац - зправа: 9 см, другий - зліва: 2 см, а зправа: 3 см і третій - зліва: 4 см)!

3. завдання. У відповідних абзацах налаштуйте відступи перших рядків. (Відступи першого рядка: перший абзац - виступ: 1,5 см, другий абзац - висячий: 1,5 см!

4. завдання. Для відповідного абзацу налаштуйте відступи перед абзацами та і після них (відступи і перед, і після: 12 пт; сірий фон означає виділення тексту)!

5. завдання. Для відповідного абзацу налаштуйте міжрядковий інтервал (міжрядковий інтервал: 1,5 рядки)!

6. завдання. У цьому абзаці слово „nagyobb” набрано більшим шрифтом, розмір якого 18 пт в він більший за розмір самого тексту)!

7. завдання. У відповідних абзацах налаштуйте міжрядкові інтервали (одинарний, 1,5 рядки, подвійний, мінімум, точно, множник: 1,3)!

8. завдання. Відправте задачу в офіційний Google Клас! Додайте в кінці документу нижче приведений текст, з наступним змістом, підтверджуючим самостійне виконання завдань, замінивши текст „Фамілія Ім'я” своєю фамілією та іменем.

Я, „Фамілія Ім'я”, офіційно заявляю, що дана робота є моєю власною самостійною роботою, і я не обманюю викладача, який видав мені завдання, а також перевіряючого ці завдання в плані самостійної роботи.
Відправивши дану роботу я усвідомлюю, якщо я не самостійно виконав(ла) завдання, тоді викладач має право відказати в прийнятті завдань та в зарахуванні курсу.
inf-lab-uk-02.txt · Utolsó módosítás: 2021/09/13 06:53 szerkesztette: beistvan