Felhasználói eszközök

Eszközök a webhelyen


inf-lab-uk-03

Лабораторна робота № 3

Текстовий процесор, обрамлення і заливка, списки

1. завдання. Наберіть наступний текст в текстовому процесорі, зберігши його в папку Dokumentumok з іменем Familija_Imja_w03_specialnist.docx! При форматуванні використовуйте форматування символів, абзаців, обралення і заливку для тексту! Замість імені „Kelep Elek” запишіть свою фамілію та ім'я!

2. завдання. Розпочніть задачу з нової сторінки командою Beszúrás / Töréspont / Oldaltörés (чи комбінацією клівіш Ctrl+Enter)! Наберіть та відформатуйте наступний текст! Налаштування списку: символ списку - згідно взірця; позиція символу списку - відступ: 1,5 cм; позиція тексту - розиція табулятора та відступ: 2,4 cм.

3. завдання. Створіть наступний багаторівневий список!

4. завдання. Відправте задачу в офіційний Google Клас! Додайте в кінці документу нижче приведений текст, з наступним змістом, підтверджуючим самостійне виконання завдань, замінивши текст „Фамілія Ім'я” своєю фамілією та іменем.

Я, „Фамілія Ім'я”, офіційно заявляю, що дана робота є моєю власною самостійною роботою, і я не обманюю викладача, який видав мені завдання, а також перевіряючого ці завдання в плані самостійної роботи.
Відправивши дану роботу я усвідомлюю, якщо я не самостійно виконав(ла) завдання, тоді викладач має право відказати в прийнятті завдань та в зарахуванні курсу.
inf-lab-uk-03.txt · Utolsó módosítás: 2021/09/13 07:14 szerkesztette: beistvan