Felhasználói eszközök

Eszközök a webhelyen


inf-lab-uk-04

Лабораторна робота № 4

Текстовий процесор, табулятори

1. завдання. За допомогою табуляторів за змовчанням побудуйте наступний текст в папку Dokumentumok під іменем Familija_Imja_w04_specialnist.docx! У преший рядок наберіть свою фамілію та ім'я!

2. завдання. Розпочніть новий абзац! Створіть табулятор в позиції 6 cм за допомогою лінійки і наберіть текст, відформатувавши його згідно взірця!

3. завдання. Установіть відповідні позиції для табуляторів! Для всіх послідуючих абзаців позиція табулятора 8 cм.

4. завдання. Наберіть і відформатуйте текст за допомогою табуляторів!

5. завдання. Використовуючи табулятори, створіть текст з абзацами! Використовуйте вирівнювання наліво, по центру і направо для табуляторів, а також табулятор, вирівняний за розділовим знаком (десятковою комою)!

6. завдання. Відправте задачу в офіційний Google Клас! Додайте в кінці документу нижче приведений текст, з наступним змістом, підтверджуючим самостійне виконання завдань, замінивши текст „Фамілія Ім'я” своєю фамілією та іменем.

Я, „Фамілія Ім'я”, офіційно заявляю, що дана робота є моєю власною самостійною роботою, і я не обманюю викладача, який видав мені завдання, а також перевіряючого ці завдання в плані самостійної роботи.
Відправивши дану роботу я усвідомлюю, якщо я не самостійно виконав(ла) завдання, тоді викладач має право відказати в прийнятті завдань та в зарахуванні курсу.
inf-lab-uk-04.txt · Utolsó módosítás: 2021/09/20 06:59 szerkesztette: beistvan