Felhasználói eszközök

Eszközök a webhelyen


inf-lab-uk-06

Лабораторна робота № 6

Текстовий процесор, малюнки, колонки і ініціали

1. завдання. Наберіть і відформатуйте наступні 3 абзаци в папку Dokumentumok і збережіть з іменем Familija_Imja_w06_1_specialnist.doc! В першому абзаці застосуйте ініціали! Виділивши другий абзац, установіть дві колонки, але тільки після набору третього абзацу! Використовуючи Автофігури зі стрічки меню Вставка створіть фігури згідно взірця! Елементи прямокутного трикутника згрупуйте, потім зробіть з нього копію, після чого пропорційно уменшіть розмір копії!

2. завдання. Наберіть і сформатуйте наступні абзаци, починаючи з нової сторінки! З ClipArt-у вставте зображення, встановивши відповідне обтікання тексту по контуру фігурки (можна використати довільне зображення з ClipArt-у)! Використовуючи об'єкти WordArt, створіть обидві надписи! Замість тексту „Взірець тексту” („Saját szöveg”) запишіть свою фамілію та ім'я!

3. завдання. Створіть нижче приведені фігури з нової сторінки! Застосуйте групування та копіювання для створення меншої фігурки з більшої!

4. завдання. Наступні три зображення збережіть в папку Dokumentumok: Kép01, Kép02, Kép03. Слідуючий документ biztonsag_az_interneten.doc збережіть в папку Dokumentumok з іменем Familija_Imja_w06_2_specialnist.doc! Вставте всі три збережені зображення на першу сторінку, встановивши відповідне обтікання тексту!

5. завдання. Відправте задачу в офіційний Google Клас! Додайте в кінці документу нижче приведений текст, з наступним змістом, підтверджуючим самостійне виконання завдань, замінивши текст „Фамілія Ім'я” своєю фамілією та іменем.

Я, „Фамілія Ім'я”, офіційно заявляю, що дана робота є моєю власною самостійною роботою, і я не обманюю викладача, який видав мені завдання, а також перевіряючого ці завдання в плані самостійної роботи.
Відправивши дану роботу я усвідомлюю, якщо я не самостійно виконав(ла) завдання, тоді викладач має право відказати в прийнятті завдань та в зарахуванні курсу.
inf-lab-uk-06.txt · Utolsó módosítás: 2020/09/15 08:52 szerkesztette: beistvan