Felhasználói eszközök

Eszközök a webhelyen


inf-lab-uk-07

Лабораторна робота № 7

Текстовий процесор, стилі

1. завдання. Виберіть на Головній стрічці меню пункт Стилі!

2. завдання. Збережіть наступний документ grimm_mese.doc в папку Dokumentumok! Збережіть в іншому форматі (в .docx) та перейменуйте файл на grimm_Familija_Imja_w07_specialnist.docx та відкрийте його!

3. завдання. На стрічці меню в пункті Розмітка сторінки в групі Налаштування сторінки командою Поля установіть наступні поля: зверху2 cм, знизу2,8 cм, зліва3,5 cм, справа - 1,5 cм!

4. завдання. Виділіть весь текст та відформатуйте текст згідно наступних налаштувань: розмір шрифту: 12 пт, вирівнювання: по ширині, тип відступу першого рядка: відступ, значення: 1 см, відстань між абзацами: 0 пт, міжрядковий інтервал: одинарний!

5. завдання. Перший абзац вирівняйте посередині, розмір шрифту 20 пт, напівжирний, розріджений на 4 пт, відстань після абзацу 24 пт. Наступні 3 абзаци вирівняні посередині з розміром шрифту 16 пт!

6. завдання. Перед першим символом першого заголовку вставте розрив сторінки: Макет (Розмітка сторінки) / Розрив / Розрив розділу / З наступної сторінки!

7. завдання. Установіть в другому розділі колонтитул згідно взірця (пункт Вставка)! Вставте й номера сторінок!

8. завдання. Відформатуйте першу сторінку! (Розмітка сторінки / Поля / Настроювані поля / Параметри сторінки / Вертикальне вирівнювання сторінки: Посередині)

9. завдання. Перевірте формат стилю Заголовок1 (Címsor1)! Якщо формат заголовку не співпадає із форматом на зображенні, тоді підправте його відповідним чином! Відформатуйте назви розділів стилем Заголовок1 (Címsor1)!

10. завдання. Створіть новий стиль: вирівнювання: наліво, відступ зліва: 4 cм, курсив. Відступ після: 6 пт. В першого рядка немає відступу. Розміщення тексту: на одній сторінці. Назва стилю vers21!

11. завдання. Знаки абзаців в кінці рядків замініть на символи розриву рядка! В кінці куплетів залишайте символи абзаців на місці! Вірші та приказки відформатуйте стилем vers21!

12. завдання. В кінці кожного розділу вставте наступний узор!

13. завдання. В кінці самого документу на новій сторінці наберіть текст Зміст і відформатуйте його як Заголовок1 (Címsor1)! Вставте автоматичний зміст! (Посилання / Зміст / Зміст, Вставити зміст, Формат: Офіційний, Кількість рівнів: 1). Для стилю відображення змісту (TJ 1) встановіть шрифт Times New Roman!

14. завдання. Відправте задачу в офіційний Google Клас! Додайте в кінці документу нижче приведений текст, з наступним змістом, підтверджуючим самостійне виконання завдань, замінивши текст „Фамілія Ім'я” своєю фамілією та іменем.

Я „Фамілія Ім'я”, офіційно заявляю, що дана робота є моєю власною самостійною роботою, і я не обманюю викладача, який видав мені завдання, а також перевіряючого ці завдання в плані самостійної роботи.
Відправивши дану роботу я усвідомлюю, якщо я не самостійно виконав(ла) завдання, тоді викладач має право відказати в прийнятті завдань та в зарахуванні курсу.
inf-lab-uk-07.txt · Utolsó módosítás: 2021/10/07 08:36 szerkesztette: beistvan