Felhasználói eszközök

Eszközök a webhelyen


inf-lab-uk-08

Лабораторна робота № 8

Текстовий процесор, злиття документів

1. завдання. Створіть наступний документ (це буде в нас джерело даних)! Збережіть його під іменем dzerelo_Familija_Imja_specialnist.docx в папку Dokumentumok та закрийте його!

2. завдання. Створіть наступний документ в файл з іменем osnov_Familija_Imja_specialnist.docx (це буде в нас основний документ)! Слова, виділені жовтим кольором набирати не треба (тому що це поля, вставлені із джерела даних)! Накінець, об'єднайте злиття в новий документ з іменем zlit_Familija_Imja_specialnist.docx (це буде в нас об'єднаний документ)!

3. завдання. Створіть до листа конверт за допомогою злиття, використавши задане джерело даних. Збережіть основний документ конвертів злиття в файл з іменем konv_osnov_Familija_Imja_specialnist.docx, а об'єднані злиттям конверти - в файл з іменем konv_zlit_Familija_Imja_specialnist.docx!

4. завдання. До заходу урочистого вручення посвідчень створіть бейджики за допомогою злиття етикеток або наклейок, використавши задане джерело даних, надрукувавши на нього і'мя та місце народження власника бейджика. Виберіть формат етикетки таким чином, щоб на одному аркуші формату А4 вмістилося 10 бейджиків у двох стовпчиках та п'яти рядках (Наприклад, можете вибрати від виробника етикеток "Tico" етикетку з кодовою назвою LP4W-10557, або якусь іншу ектикетку подібного формату 5 x 2). Збережіть основний документ для злиття етикеток у файлі з іменем etik_osnov_Familija_Imja_specialnist.docx, а об'єднані етикетки - у файл з іменем etik_zlit_Familija_Imja_specialnist.docx.

5. завдання. Відправте файли розв'язків задач в офіційний Google Клас! Додайте в кінці документу нижче приведений текст, з наступним змістом, підтверджуючим самостійне виконання завдань, замінивши текст „Фамілія Ім'я” своєю фамілією та іменем.

Я „Фамілія Ім'я”, офіційно заявляю, що дана робота є моєю власною самостійною роботою, і я не обманюю викладача, який видав мені завдання, а також перевіряючого ці завдання в плані самостійної роботи.
Відправивши дану роботу я усвідомлюю, якщо я не самостійно виконав(ла) завдання, тоді викладач має право відказати в прийнятті завдань та в зарахуванні курсу.

Список прикріплених документів:

dzerelo_Familija_Imja_specialnist.docx

osnov_Familija_Imja_specialnist.docx

zlit_Familija_Imja_specialnist.docx

konv_osnov_Familija_Imja_specialnist.docx

konv_zlit_Familija_Imja_specialnist.docx

etik_osnov_Familija_Imja_specialnist.docx

etik_zlit_Familija_Imja_specialnist.docx

inf-lab-uk-08.txt · Utolsó módosítás: 2020/10/01 16:12 szerkesztette: beistvan