Felhasználói eszközök

Eszközök a webhelyen


inf-lab-uk-09

Лабораторна робота № 9

Електронні таблиці / табличний процесор

1. завдання. Створіть на аркуші Formázás1 електронної книги табличного процесора в папці Dokumentumok файл з іменем Familija_Imja_e01_specialnist.xlsx! Використайте автоматичне заповнення, об'єднання комірок, вирівнювання вмісту комірок вертикально по центру, змінюйте ширину стовбчиків та висоту рядків, де це потрібно!

2. завдання. Діапазон A1:G2 наберіть на аркуші Formázás2! Відформатуйте його згідно взірця!

3. завдання. На аркуші Sakk зформатуйте діапазон A1:I9 так, як показано нижче! Зелені та червоні комірки форматуйте одним підходом, притримуючи клавішу Ctrl та виділяючи відповідні комірки лівою кнопкою миші!

4. завдання. На аркуші Kör заповніть формулою для обчислення довжини кола та площі круга відповідно комірки B2 та C2, при умові, що радіус кола записаний у комірку A2! Ось формули для довідок: довжина кола: 2*pi*r, площа круга: pi*r^2, де pi=3,14. Здійсніть також форматування комірок згідно взірця!

5. завдання. Відправте задачу в офіційний Google Клас! Додайте в кінці документу нижче приведений текст, з наступним змістом, підтверджуючим самостійне виконання завдань, замінивши текст „Фамілія Ім'я” своєю фамілією та іменем.

Я „Фамілія Ім'я”, офіційно заявляю, що дана робота є моєю власною самостійною роботою, і я не обманюю викладача, який видав мені завдання, а також перевіряючого ці завдання в плані самостійної роботи.
Відправивши дану роботу я усвідомлюю, якщо я не самостійно виконав(ла) завдання, тоді викладач має право відказати в прийнятті завдань та в зарахуванні курсу.
inf-lab-uk-09.txt · Utolsó módosítás: 2020/10/15 07:03 szerkesztette: beistvan